Fabryczka zaprasza na zajęcia taneczne oraz fitness.
Joga, balet, akrobatyka, ZUMBA, gimnastyka, HIP-HOP – to tylko niektóre propozycje!

Z instruktorami z Life Art Studio nauczycie się tańczyć, usprawnicie kręgosłup, zadbacie o sylwetkę oraz miło i aktywnie spędzicie czas.

 Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą zajęć dla dzieci i dorosłych 🙂 

 


Zapisy pod nr tel. 501 829 317

JOGA

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju pochodzącą z Indii. To system indywidualnej pracy oferujący techniki dostosowane do potrzeb i zdolności każdego człowieka. Ćwiczyć mogą osoby w różnym wieku: młodzież, dorośli i osoby starsze. Regularne ćwiczenie jogi prowadzi do integracji ciała, umysłu i ducha wyrażające się poczuciem harmonii i spełnienia.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą!

Dzięki ćwiczeniom jogi uzyskasz:

– zdrowy zrównoważony wysiłek fizyczny
– relaks i redukcję stresu
– pogłębioną świadomość ciała i oddechu
– spokój ducha
– radość życia

ZAPISY pod nr tel. 501 829 317

LATINO SOLO

LATINO SOLO to zajęcia zawierające specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, które pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

ZAPISY pod nr tel. 501 829 317

ZUMBA

ZUMBA to inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku. Jest to innowacyjny systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Wszystkich spragnionych dużej dawki ruchu i ćwiczenia fitness w rytmie muzyki, serdecznie zapraszamy!

ZAPISY pod nr tel. 501 829 317

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Kształtują świadomość naszego ciała, jak również wzmacniają wszystkie podstawowe partie mięśni.
Zajęcia polegają na wykonywaniu ćwiczeń rozluźniających, stabilizujących, wzmacniających i rozciągających poszczególne grupy mięśniowe kręgosłupa. Regularne wykonywanie odpowiednio dobranych ćwiczeń powoduje również wzmocnienie mięśni pośladków, brzucha i pleców.

Korzyści z zajęć:
– wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych,
– likwidacja napięć mięśniowych i bólów pleców,
– poprawa ogólnego stanu kręgosłupa,
– profilaktyka zdrowego kręgosłupa,
– wzmocnienie sylwetki,
– poprawa koordynacji ruchowej,

ZAPISY pod nr tel. 501 829 317

BALET DLA DZIECI

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Wdowicz – 4-ro krotna Mistrzyni Polski w Tańcu nowoczesnym posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Prowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego, salsy w parach, latino, baletu dla dzieci oraz fitness na trampolinach.

Lekcje baletu dla najmłodszych rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się.

Zajęcia obejmują podstawy baletu oraz tańca nowoczesnego, w tym:
– choreografie baletowe,
– ćwiczenia rozciągające,
– ćwiczenia wzmacniające mięśnie,
– korygowanie postawy,
– zabawy taneczne,

A to wszystko poprzez zabawy ruchowo-taneczne, które dzieci znają i lubią.
Każdy semestr zajęć zakończony jest pokazem dla rodziców.

ZAPISY pod nr tel. 501 829 317